Wedstrijdagenda

 

Overzicht zwemwedstrijden 2019-2020

 

De afkortingen bij de wedstrijden staan voor de volgende groepen:
Wa = Wedstrijdgroep: A-selectie
Wj = Wedstrijdgroep: Jeugdselectie
Wi = Wedstrijdgroep: Instroomgroep
B = Basisgroepen
M = Masters (vanaf 20 jaar)
T = Trainers

De verschillende manieren van inschrijven zijn de volgende:
Marcel = Zelfstandig inschrijven bij Marcel Brittijn.
Sven = Zelfstandig inschrijven bij Sven van Zanten.
Uitnodiging = Zwemmers die kunnen deelnemen ontvangen een uitnodiging voor de wedstrijd. Afmelden is dan zonder goede reden niet mogelijk. Voor de vier competitiewedstrijden geldt in ieder geval dat deze ‘verplicht’ zijn.

Overige belangrijke zaken:
*Wedstrijdzwemmers die deelnemen aan het Zuyderzeecircuit, betalen hier zelf het startgeld voor.
**Ieder lid van de Duinkikkers mag deelnemen aan de Clubkampioenschappen. Opgeven via de website. Zwemmers uit Wa+Wj+Wi en de zwemmers die wedstrijden zwemmen uit B en M worden automatisch ingeschreven.

Datum Wedstrijd Plaats Verzamelen Inzwemmen Aanvang Groepen Inschrijven Betaling

September 2019

14 Haaien Challenge 1 Leusden 16.45 17.00 17.30 Wa+Wj+Wi+B+T Sven Zwemmer
21 Seizoenstart Het Y Amsterdam 07.45 08.00 08.30 Wa+Wj Sven Zwemmer
22 NK Estafette Eindhoven 08.15 08.30 09.30 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
25 LAC 1 (woensdag) Soest 17.45 17.55 18.10 Wa+Wj Sven Zwemmer
28 Minioren/Junioren 1 Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
28 ZMC 1 Kampen 15.45 16.00 16.30 M Marcel Vereniging*

Oktober 2019

5 Competitie 1 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj+Wi Uitnodiging Vereniging
12 Schoolzwemkampioenschappen Soest 11.00 11.00 11.15 N.v.t. Scholen N.v.t.
13 Limietwedstrijd 1 Purmerend 14.15 14.30 15.00 Wa+Wj Uitnodiging Zwemmer
19 Heuvelrug 1 Driebergen 16.15 16.30 17.00 Wa+Wj Sven Zwemmer
20 Limietwedstrijd 2 Amersfoort 13.30 13.45 14.15 Wa+Wj Uitnodiging Zwemmer
26 ZMC 2 Emmeloord 15.45 16.00 16.30 M Marcel Vereniging*
26 Soester Kikkersprint 1 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj Sven Vereniging

November 2019

2 Competitie 2 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj+Wi Uitnodiging Vereniging
10 Regionale Minioren Club Meet 1 Veenendaal 15.45 16.00 16.30 Wj+Wi(+B?) Uitnodiging Vereniging
16 Regiokamp. korte baan (dag 1) Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Limieten Uitnodiging Vereniging
17 Regiokamp. korte baan (dag 2) Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Limieten Uitnodiging Vereniging
17 ZMC 3 Almere-Poort 14.45 15.00 15.30 M Marcel Vereniging*
23 Regiokamp. korte baan (dag 3) Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Limieten Uitnodiging Vereniging
23 Haaien Challenge 2 Leusden 16.45 17.00 17.30 Wj+Wi+B+T Sven Zwemmer
24 Regiokamp. korte baan (dag 4) Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Limieten Uitnodiging Vereniging
30 Soester Kikkersprint 2 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj Sven Vereniging

December 2019

5 NJJK korte baan (dag 1) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. Ranglijsten Uitnodiging Vereniging
6 NJJK korte baan (dag 2) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. Ranglijsten Uitnodiging Vereniging
7 NJJK korte baan (dag 3) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. Ranglijsten Uitnodiging Vereniging
7 Valleiwedstrijd Veenendaal 13.15 13.30 14.00 B Uitnodiging Vereniging
8 NJJK korte baan (dag 4) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. Ranglijsten Uitnodiging Vereniging
14 Minioren/Junioren 2 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj+Wi Uitnodiging Vereniging
20 ONK korte baan (dag 1) Tilburg N.v.t. N.v.t. N.v.t. Limieten Uitnodiging Vereniging
21 ONK korte baan (dag 2) Tilburg N.v.t. N.v.t. N.v.t. Limieten Uitnodiging Vereniging
21 ZMC 4 Lelystad 15.15 15.30 16.00 M Marcel Vereniging*
21 Winterwedstrijd Zeist 16.15 16.30 17.00 Wa+Wj Sven Zwemmer
22 ONK korte baan (dag 3) Tilburg N.v.t. N.v.t. N.v.t. Limieten Uitnodiging Vereniging

Januari 2020

4 ZMC 5 Zwolle 11.15 11.30 12.00 M Marcel Vereniging*
11 Competitie 3 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj+Wi Uitnodiging Vereniging
15 LAC 2 (woensdag) Soest 17.45 17.55 18.10 Wa+Wj Uitnodiging Zwemmer
18 Minioren/Junioren 3 Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
23 ONMK korte baan (dag 1) Rotterdam N.v.t. N.v.t. N.v.t. M Marcel Zwemmer
24 ONMK korte baan (dag 2) Rotterdam N.v.t. N.v.t. N.v.t. M Marcel Zwemmer
25 ONMK korte baan (dag 3) Rotterdam N.v.t. N.v.t. N.v.t. M Marcel Zwemmer
25 Heuvelrug 2 Driebergen 16.15 16.30 17.00 Wa+Wj Sven Zwemmer
26 ONMK korte baan (dag 4) Rotterdam N.v.t. N.v.t. N.v.t. M Marcel Zwemmer

Februari 2020

1 Soester Kikkersprint 3 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj Sven Vereniging
8 Regionale Minioren Club Meet 2 Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wj+Wi(+B?) Uitnodiging Vereniging
8 ZMC 6 Heerenveen 14.00 14.15 14.45 M Marcel Vereniging*
14 Trainingsweekend (dag 1) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. N.v.t. Sven Zwemmer
15 Trainingsweekend (dag 2) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. N.v.t. Sven Zwemmer
16 Trainingsweekend (dag 3) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. N.v.t. Sven Zwemmer
29 IJssalon Bemer Kikkerwedstrijd Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj Sven Vereniging

Maart 2020

7 Jaargangwedstrijden (dag 1) Leiden ?? ?? ?? Wj Uitnodiging Vereniging
7 Heuvelrug 3 Driebergen 16.15 16.30 17.00 Wa+Wj Sven Zwemmer
8 Jaargangwedstrijden (dag 2) Leiden ?? ?? ?? Wj Uitnodiging Vereniging
14 Competitie 4 Leusden 16.45 17.00 17.30 Wa+Wj+Wi Uitnodiging Vereniging
18 LAC 3 (woensdag) Soest 17.45 17.55 18.10 Wa+Wj Uitnodiging Zwemmer
22 ZMC 7 Amersfoort 13.15 13.30 14.00 M Marcel Vereniging*
28 Minioren/Junioren 4 Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging

April 2020

4 Haaien Challenge 3 Leusden 16.45 17.00 17.30 Wj+Wi+B+T Sven Zwemmer
11 IJssalon Bemer Paastoernooi (sessie 1) Soest 11.00 11.30 12.00 Wa+Wj+?? Sven Combinatie
11 IJssalon Bemer Paastoernooi (sessie 2) Soest 15.45 16.00 16.30 Wa+Wj+?? Sven Combinatie
18 Heuvelrug 4 Driebergen 16:15 16:30 17:00 Wa+Wj Sven Zwemmer
19 ZMC 8 Alkmaar 13.00 13.15 13.45 M Marcel Vereniging*
30 ONMK lange baan (dag 1) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. M Marcel Zwemmer

Mei 2020

1 ONMK lange baan (dag 2) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. M Marcel Zwemmer
2 ONMK lange baan (dag 3) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. M Marcel Zwemmer
3 ONMK lange baan (dag 4) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. M Marcel Zwemmer
9 Minioren/Junioren 5 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
16 Regiokamp. lange baan (dag 1) Amersfoort 13.30 13.45 14.15 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
17 Regiokamp. lange baan (dag 2) Amersfoort 13.30 13.45 14.15 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
23 Regiokamp. lange baan (dag 3) Amersfoort 13.30 13.45 14.15 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
24 Regiokamp. lange baan (dag 4) Amersfoort 13.30 13.45 14.15 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
29 Pinkstertoernooi (dag 1) Arnsberg (GER) N.v.t. N.v.t. N.v.t. Wa+Wj Uitnodiging Zwemmer
30 Pinkstertoernooi (dag 2) Arnsberg (GER) N.v.t. N.v.t. N.v.t. Wa+Wj Uitnodiging Zwemmer
31 Pinkstertoernooi (dag 3) Arnsberg (GER) N.v.t. N.v.t. N.v.t. Wa+Wj Uitnodiging Zwemmer

Juni 2020

6 Regionale Minioren Finales (dag 1) Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wj(+Wi?) Uitnodiging Vereniging
7 Regionale Minioren Finales (dag 2) Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wj(+Wi?) Uitnodiging Vereniging
11 NJJK lange baan (dag 1) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. Ranglijsten Uitnodiging Vereniging
12 NJJK lange baan (dag 2) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. Ranglijsten Uitnodiging Vereniging
13 NJJK lange baan (dag 3) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. Ranglijsten Uitnodiging Vereniging
14 NJJK lange baan (dag 4) Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. Ranglijsten Uitnodiging Vereniging
19 ONK lange baan (dag 1) Rotterdam N.v.t. N.v.t. N.v.t. Limieten Uitnodiging Vereniging
20 ONK lange baan (dag 2) Rotterdam N.v.t. N.v.t. N.v.t. Limieten Uitnodiging Vereniging
20 Haaien Challenge 4 Leusden 16.45 17.00 17.30 Wj+Wi+B+T Sven Zwemmer
21 ONK lange baan (dag 3) Rotterdam N.v.t. N.v.t. N.v.t. Limieten Uitnodiging Vereniging
24 Clubkampioenschappen Soest 17.45 18.00 18.20 Wa+Wj Sven Vereniging
27 Clubkampioenschappen** Soest 15.00 15.30 16.00 Alle leden Sven Vereniging
28 Jaargangfinale Dordrecht ?? ?? ?? Wj Uitnodiging Vereniging