Clubrecords estafettes

vrije slag schoolslag rugslag wisselslag estafette’s

ESTAFETTERECORDS DE DUINKIKKERS VANAF 01-09-2009
4×50 meter vrije slag meisjes/dames     4×50 meter vrije slag jongens/heren
Junioren 4 Angela Whitney Junioren 4 Jelle Blankestijn
Merel Sherrell Tim de Zoete
Eva Ophorst Erik Ambergen
Tess Bemer 2.01.13 Jeffrey Roest 1.53.23
Dames Emma Batenburg Heren Kevin Roest
Tess Bemer Sam Stalenhoef
Noortje Wijnstekers Robbin Blokpoel
Femke Doorenbos 1.57.01 Jeffrey Roest 1.48.54
4×100 meter vrije slag meisjes/dames   4×100 meter vrije slag jongens/heren
Junioren 4 Tess Bemer Junioren 4 Jelle Blankestijn
Rhodee van den Ham Cas Noorlander
Eva Ophorst Tim de Zoete
Angela Whitney 4.33.13 Jeffrey Roest 4.19.09
Dames Sterre Veersma Heren Robbin Blokpoel
Noortje Wijnstekers Sven van Zanten
Noha Zwiers Remko Hooft
Tess Bemer 4.11.33 Fabian Versteeg 3.55.02
4×200 meter vrije slag meisjes/dames 4×200 meter vrije slag jongens/heren
Dames Maaike de Boer Heren Querijn Hensen
Lonneke van Veen Jeffrey Roest
Sterre Veersma Kevin Roest
Tess Bemer 9.21.97 Tijmen Linthorst 8.59.27
4×50 meter wisselslag meisjes/dames   4×50 meter wisselslag jongens/heren
Junioren 4 Karin de Ridder Junioren 4 Erik Ambergen
Daniek Willemse Jelle Blankestijn
Tess Bemer Tim de Zoete
Femke Doorenbos 2.26.62 Jeffrey Roest 2.11.76
Dames Lonneke van Veen Heren Robbin Blokpoel
Maaike de Boer Remko Hooft
Tess Bemer Sven van Zanten
Karin de Ridder 2.19.78 Fabian Versteeg 2.00.57
4×100 meter wisselslag meisjes/dames   4×100 meter wisselslag jongens/heren
Junioren 3 Angela Whitney Junioren 4 Lucas Bemer
Karin de Ridder Niek van Leeuwenkamp
Tess Bemer Mart van Leeuwenkamp
Eva Ophorst 5.18.15 Youri Voet 5.10.30
Dames Angela Whitney Heren Robbin Blokpoel
Rhodee van den Ham Remko Hooft
Tess Bemer Erik Ambergen
Sterre Veersma 4.49.32 Jeffrey Roest 4.26.31
4×50 meter vrije slag mix estafette     4×25 meter schoolslag mix estafette
Minioren 6/ Rhodee van den Ham Minioren 4 Niek van Leeuwenkamp
Junioren 1 Luuk Roskam en later Angela Whitney
Angela Whitney Lucas Bemer
Lucas Bemer 2.08.61 Tess Bemer 1.34.61
Heren/ Sven van Zanten Minioren 6/ Bas Hilhorst
Dames Noortje Wijnstekers Junioren 1 Femke Hoppenbrouwer
Femke Doorenbos Peter Tuenter
Kevin Roest 1.53.25 Emma Batenburg 1.29.62
8×50 meter vrije slag mix estafette     4×50 meter wisselslag mix estafette
Alle leef- Mart van Leeuwenkamp Minioren 6/ Angela Whitney
tijden Femke Doorenbos Junioren 1 Daniek Willemse
Sam Stalenhoef Niek van Leeuwenkamp
Noortje Wijnstekers Lucas Bemer 2.36.23
Kevin Roest Heren/ Jeffrey Roest
Noha Zwiers Dames Maaike de Boer
Jeffrey Roest Kevin Roest
Maaike de Boer 3.50.11 Femke Doorenbos 2.07.80
4×25 meter vrije slag mix estafette          
Minioren 4 Niek van Leeuwenkamp
en later Angela Whitney
Lucas Bemer
Tess Bemer 1.11.14
10×100 meter vrije slag mix estafette
Alle leef- Lonneke van Veen
tijden Niek van Leeuwenkamp
Margriet Zweers
Mart van Leeuwenkamp
Noortje Wijnstekers
Georgios Athanasiou
Femke Doorenbos
Ruben de Boer
Maaike de Boer
Jeffrey Roest 11.40.26