Wedstrijdagenda

 

Overzicht zwemwedstrijden 2017-2018

 

De afkortingen bij de wedstrijden staan voor de volgende groepen:
Wa = Wedstrijd A-selectie
Wj = Wedstrijd Jeugdselectie
Wi = Wedstrijd Instroomgroep
B = Basisgroepen
M = Masters (vanaf 20 jaar)
T = Trainers

De verschillende manieren van inschrijven zijn de volgende:
Sven = Zelfstandig inschrijven bij Sven van Zanten.
Marcel = Zelfstandig inschrijven bij Marcel Brittijn.
Uitnodiging = Zwemmers ontvangen een uitnodiging voor de wedstrijd. Afmelden is dan zonder goede reden niet mogelijk. Voor de vijf competitiewedstrijden geldt in ieder geval dat deze ‘verplicht’ zijn.

Overige belangrijke zaken:
*Wedstrijdzwemmers die deelnemen aan het Zuyderzeecircuit, betalen hier zelf het startgeld voor.
**Ieder lid van de Duinkikkers mag deelnemen aan de Clubkampioenschappen. Opgeven via de website. Zwemmers uit Wa+Wj+Wi en de zwemmers die wedstrijden zwemmen uit B en M worden automatisch ingeschreven.

Datum Wedstrijd Plaats Verzamelen Inzwemmen Aanvang Groepen Inschrijven Betaling

September 2017

16 Minioren/Junioren 1 Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
23 Haaien Challenge 1 Leusden 16.45 17.00 17.30 Wj+Wi+B+T Sven zwemmer
30 Competitie 1 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj+Wi Uitnodiging vereniging

Oktober 2017

7 Swimkick/Minioren 1 Maarssen 15.30 15.45 16.15 Wj+Wi+B Uitnodiging vereniging
7 ZMC 1 Kampen 15.30 15.45 16.30 M Marcel vereniging*
14 Junioren/Jeugd 1 De Meern 13.15 13.30 14.00 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
21 Soester Kikkersprint 1 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj Sven vereniging
28 Schoolzwemkampioenschappen Soest n.v.t. 11.00 11.15 n.v.t. scholen n.v.t.
28 ZMC 2 Emmeloord 15.45 16.00 16.30 M Marcel vereniging*
28 Heuvelrug 1 Driebergen 16.15 16.30 17.00 Wa+Wj Sven zwemmer

November 2017

4 Junioren/Jeugd 2 Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
11 Regiokampioenschappen kb (dag 1) Veenendaal 12.45 13.00 13.30 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
11 Haaien Challenge 2 Leusden 16.45 17.00 17.30 Wj+Wi+B+T Sven zwemmer
12 Regiokampioenschappen kb (dag 2) Veenendaal 12.45 13.00 13.30 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
18 Regiokampioenschappen kb (dag 3) Veenendaal 12.45 13.00 13.30 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
19 Regiokampioenschappen kb (dag 4) Veenendaal 12.45 13.00 13.30 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
19 ZMC 3 Almere-Poort 14.45 15.00 15.30 M Marcel vereniging*
25 Minioren Club Meet Soest 14.00 14.30 15.00 Wj+Wi(+B?) Uitnodiging vereniging

December 2017

9 Minioren/Junioren 2 IJsselstein 15.45 16.00 16.30 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
9 ZMC 4 Lelystad 15.15 15.30 16.00 M Marcel vereniging*
16 Soester Kikkersprint 2 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj Sven vereniging

Januari 2018

6 ZMC 5 Zwolle 11.00 11.15 11.45 M Marcel vereniging*
13 Competitie 2 Zeist 16.15 16.30 17.00 Wa+Wj+Wi Uitnodiging vereniging
18 ONMK kb – dag 1 Terneuzen ? ? ? M Marcel zwemmer
19 ONMK kb – dag 2 Terneuzen ? ? ? M Marcel zwemmer
20 ONMK kb – dag 3 Terneuzen ? ? ? M Marcel zwemmer
20 Junioren/Jeugd 3 Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
21 ONMK kb – dag 4 Terneuzen ? ? ? M Marcel zwemmer
28 Swimkick/Minioren 2 Veenendaal 15.45 16.00 16.30 Wj+Wi+B Uitnodiging vereniging

Februari 2018

3 Competitie 3 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj+Wi Uitnodiging vereniging
10 Minioren/Junioren 3 Veenendaal 15.45 16.00 16.30 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
17 ZMC 6 Heerenveen 14.00 14.15 14.45 M Marcel vereniging*
17 Heuvelrug 2 Driebergen 16.15 16.30 17.00 Wa+Wj Sven zwemmer
24 Soester Kikkersprint 3 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj Sven vereniging

Maart 2018

10 Swimkick/Minioren 3 Houten 13.45 14.00 14.30 Wj+Wi+B Uitnodiging vereniging
17 Competitie 4 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj+Wi Uitnodiging vereniging
24 Junioren/Jeugd 4 IJsselstein 15.45 16.00 16.30 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
25 ZMC 7 Amersfoort 13.15 13.30 14.00 M Marcel vereniging*
31 IJssalon Bemer Paastoernooi – sessie 1 Soest 10.45 11.15 11.45 Wa+Wj+?? Sven combinatie
31 IJssalon Bemer Paastoernooi – sessie 2 Soest 15.15 15.30 16.00 Wa+Wj+?? Sven combinatie

April 2018

7 Heuvelrug 3 Driebergen 16.15 16.30 17.00 Wa+Wj Sven zwemmer
8 ZMC 8 Alkmaar 13.00 13.15 13.45 M Marcel vereniging*
14 Haaien Challenge 3 Leusden 16.45 17.00 17.30 Wj+Wi+B+T Sven zwemmer
21 Competitie 5 Amersfoort 13.45 14.00 14.30 Wa+Wj+Wi Uitnodiging vereniging
28 IJssalon Bemer Kikkerwedstrijd Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj Sven vereniging

Mei 2018

3 ONMK lb – dag 1 Den Haag ? ? ? M Marcel zwemmer
4 ONMK lb – dag 2 Den Haag ? ? ? M Marcel zwemmer
5 ONMK lb – dag 3 Den Haag ? ? ? M Marcel zwemmer
6 ONMK lb – dag 4 Den Haag ? ? ? M Marcel zwemmer
12 Heuvelrug 4 Driebergen 16:15 16:30 17:00 Wa+Wj Sven zwemmer
26 Regio A-kampioenschappen lb (dag 1) Amersfoort 13.15 13.30 14.00 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
27 ZMC 9 Grootebroek 12.45 13.00 13.30 M Marcel vereniging*
27 Regio A-kampioenschappen lb (dag 2) Amersfoort 13.15 13.30 14.00 Wa+Wj Uitnodiging vereniging

Juni 2018

2 Regio A-kampioenschappen lb (dag 3) Amersfoort 13.15 13.30 14.00 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
3 Regio A-kampioenschappen lb (dag 4) Amersfoort 13.15 13.30 14.00 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
9 Minioren Finales – dag 1 Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wj(+Wi?) Uitnodiging vereniging
10 Minioren Finales – dag 2 Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wj(+Wi?) Uitnodiging vereniging
16 Regio B-kampioenschappen lb (dag 1) Alkmaar 12.45 13.00 13.30 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
17 Regio B-kampioenschappen lb (dag 2) Alkmaar 12.45 13.00 13.30 Wa+Wj Uitnodiging vereniging
23 Haaien Challenge 4 Leusden 16.45 17.00 17.30 Wj+Wi+B+T Sven zwemmer
27 Clubkampioenschappen Soest 17.45 18.00 18.20 Wa+Wj Sven vereniging
30 Clubkampioenschappen** Soest 15.00 15.30 16.00 Alle leden Sven vereniging