Wedstrijdagenda

 

Overzicht zwemwedstrijden 2018-2019

 

De afkortingen bij de wedstrijden staan voor de volgende groepen:
Wa = Wedstrijdgroep: A-selectie
Wj = Wedstrijdgroep: Jeugdselectie
Wi = Wedstrijdgroep: Instroomgroep
B = Basisgroepen
M = Masters (vanaf 20 jaar)
T = Trainers

De verschillende manieren van inschrijven zijn de volgende:
Sven = Zelfstandig inschrijven bij Sven van Zanten.
Marcel = Zelfstandig inschrijven bij Marcel Brittijn.
Uitnodiging = Zwemmers ontvangen een uitnodiging voor de wedstrijd. Afmelden is dan zonder goede reden niet mogelijk. Voor de vier competitiewedstrijden geldt in ieder geval dat deze ‘verplicht’ zijn.

Overige belangrijke zaken:
*Wedstrijdzwemmers die deelnemen aan het Zuyderzeecircuit, betalen hier zelf het startgeld voor.
**Ieder lid van de Duinkikkers mag deelnemen aan de Clubkampioenschappen. Opgeven via de website. Zwemmers uit Wa+Wj+Wi en de zwemmers die wedstrijden zwemmen uit B en M worden automatisch ingeschreven.

Datum Wedstrijd Plaats Verzamelen Inzwemmen Aanvang Groepen Inschrijven Betaling

September 2018

15 Limietwedstrijd 1 Barneveld 13.45 14.00 14.30 Wa+Wj Uitnodiging Zwemmer
22 Minioren/Junioren 1 Amersfoort 13.30 13.45 14.15 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
26 LAC op woensdag 1 Soest 17.45 18.00 18.15 Wa+Wj Uitnodiging Zwemmer
29 Haaien Challenge 1 Leusden 16.45 17.00 17.30 Wa+Wj+Wi+B Sven Zwemmer
29 ZMC 1 Kampen 15.45 16.00 16.30 M Marcel Vereniging*

Oktober 2018

6 Competitie 1 Soest 15.30 16.30 17.00 Wa+Wj+Wi Uitnodiging Vereniging
13 Swimkick/Minioren 1 Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wj+Wi+B Uitnodiging Vereniging
13 Heuvelrug 1 Driebergen 16.15 16.30 17.00 Wa+Wj Sven Zwemmer
20 Junioren/Jeugd 1 Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
27 ZMC 2 Zwolle 11.15 11.30 12.00 M Marcel Vereniging*
27 Soester Kikkersprint 1 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj Sven Vereniging
28 Limietwedstrijd 2 Amersfoort 13.30 13.45 14.15 Wa+Wj Uitnodiging Zwemmer

November 2018

3 Schoolzwemkampioenschappen Soest N.v.t. 11.00 11.15 N.v.t. Scholen N.v.t.
3 Junioren/Jeugd 2 IJsselstein 15.45 16.00 16.30 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
10 Regionale Minioren Club Meet Amersfoort 13.30 13.45 14.15 Wj+Wi(+B?) Uitnodiging Vereniging
17+18 Regiokamp. korte baan (weekend 1) Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
18 ZMC 3 Almere-Poort 14.45 15.00 15.30 M Marcel Vereniging*
24+25 Regiokamp. korte baan (weekend 2) Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging

December 2018

2 Limietwedstrijd 3 Amersfoort 13.30 13.45 14.15 Wa+Wj Uitnodiging Zwemmer
8 ZMC 4 Lelystad 14.00 14.15 14.45 M Marcel Vereniging*
8 Minioren/Junioren 2 Zeist 16.15 16.30 17.00 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
13 t/m 16 NJJK korte baan Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. Limieten Uitnodiging Vereniging
15 Haaien Challenge 2 Leusden 16.45 17.00 17.30 Wj+Wi+B+T Sven Zwemmer
19 LAC op woensdag 2 Soest 17.45 18.00 18.15 Wa+Wj Uitnodiging Zwemmer
21 t/m 23 ONK korte baan Tilburg N.v.t. N.v.t. N.v.t. Limieten Uitnodiging Vereniging

Januari 2019

6 ZMC 5 Amersfoort 13.15 13.30 14.00 M Marcel Vereniging*
12 Competitie 2 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj+Wi Uitnodiging Vereniging
18 t/m 20 Trainingsweekend Eindhoven N.v.t. N.v.t. N.v.t. N.v.t. Sven Zwemmer
24 t/m 27 ONMK korte baan Zwolle N.v.t. N.v.t. N.v.t. M Marcel Zwemmer

Februari 2019

2 Soester Kikkersprint 2 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj Sven Vereniging
3 Swimkick/Minioren 2 Woerden 12.45 13.00 13.30 Wj+Wi+B Uitnodiging Vereniging
9 Competitie 3 Amersfoort ?? ?? ?? Wa+Wj+Wi Uitnodiging Vereniging
16 ZMC 6 Heerenveen 14.00 14.15 14.45 M Marcel Vereniging*
16 Heuvelrug 2 Driebergen 16.15 16.30 17.00 Wa+Wj Sven Zwemmer
23 IJssalon Bemer Kikkerwedstrijd Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj Sven Vereniging

Maart 2019

2 Minioren/Junioren 3 Houten ?? ?? ?? Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
9+10 Jaargangfinale Leiden ?? ?? ?? Wj Uitnodiging Vereniging
9 Haaien Challenge 3 Leusden 16.45 17.00 17.30 Wj+Wi+B+T Sven Zwemmer
16 Junioren/Jeugd 4 IJsselstein 15.45 16.00 16.30 Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
16 ZMC 7 Emmeloord 15.45 16.00 16.30 M Marcel Vereniging*
23 Competitie 4 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj+Wi Uitnodiging Vereniging
30 Soester Kikkersprint 3 Soest 15.30 16.00 16.30 Wa+Wj Sven Vereniging

April 2019

6 Heuvelrug 3 Driebergen 16.15 16.30 17.00 Wa+Wj Sven Zwemmer
10 LAC op woensdag 3 Soest 17.45 18.00 18.15 Wa+Wj Uitnodiging Zwemmer
14 ZMC 8 Alkmaar 13.00 13.15 13.45 M Marcel Vereniging*
20 IJssalon Bemer Paastoernooi (2 sessies) Soest 11.00 11.30 12.00 Wa+Wj+?? Sven Combinatie

Mei 2019

2 t/m 5 ONMK lange baan Amersfoort N.v.t. N.v.t. N.v.t. M Marcel Zwemmer
11 Swimkick/Minioren 3 Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wj+Wi+B Uitnodiging Vereniging
11 Heuvelrug 4 Driebergen 16:15 16:30 17:00 Wa+Wj Sven Zwemmer
18+19 Regio A-kamp. lange baan (weekend 1) Amersfoort (ovb) ?? ?? ?? Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
25+26 Regio A-kamp. lange baan (weekend 2) Amersfoort (ovb) ?? ?? ?? Wa+Wj Uitnodiging Vereniging
25 Haaien Challenge 4 Leusden 16.45 17.00 17.30 Wj+Wi+B+T Sven Zwemmer

Juni 2019

1+2 Regionale Minioren Finales Veenendaal 13.15 13.30 14.00 Wj(+Wi?) Uitnodiging Vereniging
7 t/m 9 Pinkstertoernooi Arnsberg (GER) N.v.t. N.v.t. N.v.t. Wa+Wj Uitnodiging Zwemmer
13 t/m 16 NJJK lange baan ?? N.v.t. N.v.t. N.v.t. Limieten Uitnodiging Vereniging
21 t/m 23 ONK lange baan ?? N.v.t. N.v.t. N.v.t. Limieten Uitnodiging Vereniging
26 Clubkampioenschappen Soest 17.45 18.00 18.20 Wa+Wj Sven Vereniging
29 Clubkampioenschappen** Soest 15.00 15.30 16.00 Alle leden Sven Vereniging
30 Jaargangfinale Dordrecht ?? ?? ?? Wj Uitnodiging Vereniging