clubrecords estafette’s

vrije slag schoolslag rugslag wisselslag estafette’s

ESTAFETTERECORDS DE DUINKIKKERS VANAF 01-09-2009
4×50 meter vrije slag meisjes/dames     4×50 meter vrije slag jongens/heren
Junioren 3 Karin de Ridder Junioren 2 Tim de Zoete
Tess Bemer Erik Ambergen
Megan Schilham Jelle Blankestijn
Maureen de Waard 2.18.11 Jeffrey Roest 2.10.84
Jeugd 2 Koentje Janssen Junioren 4 Jelle Blankestijn
Margriet Zweers Tim de Zoete
Femke Hoppenbrouwer Erik Ambergen
Noha Zwiers 2.03.29 Jeffrey Roest 1.53.23
Dames Femke Doorenbos Heren Remko Hooft
Margriet Zweers Sven van Zanten
Noortje Wijnstekers Bas Ambergen
Maaike de Boer 2.01.64 Robbin Blokpoel 1.48.72
4×100 meter vrije slag meisjes/dames   4×100 meter vrije slag jongens/heren
Senioren 2 Femke Doorenbos Junioren 4 Jelle Blankestijn
Margriet Zweers Cas Noorlander
Noortje Wijnstekers Tim de Zoete
Noha Zwiers 4.18.83 Jeffrey Roest 4.19.09
Dames Femke Doorenbos Jeugd 2 Cas Noorlander
Margriet Zweers Erik Ambergen
Noortje Wijnstekers Tim de Zoete
Noha Zwiers 4.18.83 Jeffrey Roest 4.08.29
Heren Robbin Blokpoel
Sven van Zanten
Remko Hooft
Fabian Versteeg 3.55.02
4×50 meter wisselslag meisjes/dames   4×50 meter wisselslag jongens/heren
Junioren 3 Karin de Ridder Minioren 6 Kevin Roest
Daniek Willemse Max Karelsen
Tess Bemer Bryan Kuijer
Femke Doorenbos 2.26.62 Batikan Dulger 2.58.80
Jeugd 2 Femke Doorenbos Junioren 2 Querijn Hensen
Noortje Wijnstekers Jasper de Gier
Tess Bemer Koen van Keulen
Karin de Ridder 2.23.32 Sam Janmaat 2.33.42
Senioren 2 Femke Doorenbos Junioren 4 Erik Ambergen
Noortje Wijnstekers Jelle Blankestijn
Tess Bemer Tim de Zoete
Karin de Ridder 2.23.32 Jeffrey Roest 2.11.76
Jeugd 2 Jeffrey Roest
Tim de Zoete
Erik Ambergen
Cas Noorlander 2.05.40
Dames Femke Doorenbos Heren Robbin Blokpoel
Noortje Wijnstekers Remko Hooft
Tess Bemer Sven van Zanten
Karin de Ridder 2.23.32 Fabian Versteeg 2.00.57
4×100 meter wisselslag meisjes/dames   4×100 meter wisselslag jongens/heren
Dames Marit Borgts Heren Robbin Blokpoel
Maaike de Boer Remko Hooft
Eline Ambergen Erik Ambergen
Lianne van Veen 5.08.10 Jeffrey Roest 4.26.31
4×50 meter vrije slag mix estafette     4×25 meter schoolslag mix estafette
Minioren 6/ Tess Bemer Minioren 4 Niek van Leeuwenkamp
Junioren 1 Lucas Bemer en later Angela Whitney
Angela Whitney Lucas Bemer
Niek van Leeuwenkamp 2.14.47 Tess Bemer 1.34.61
Heren/ Femke Doorenbos Minioren 6/ Bas Hilhorst
Dames Sven van Zanten Junioren 1 Femke Hoppenbrouwer
Kevin Roest Peter Tuenter
Noortje Wijnstekers 1.55.91 Emma Batenburg 1.29.62
8×50 meter vrije slag mix estafette     4×50 meter wisselslag mix estafette
Alle leef- Femke Hoppenbrouwer Minioren 6/ Angela Whitney
tijden Koentje Janssen Junioren 1 Daniek Willemse
Noortje Wijnstekers Niek van Leeuwenkamp
Maaike de Boer Lucas Bemer 2.36.23
Sam Janmaat Heren/ Jeffrey Roest
Kevin Roest Dames Maaike de Boer
Sven van Zanten Kevin Roest
Jeffrey Roest 3.56.26 Femke Doorenbos 2.07.80
4×25 meter vrije slag mix estafette          
Minioren 4 Niek van Leeuwenkamp
en later Angela Whitney
Lucas Bemer
Tess Bemer 1.11.14